Психологічний пазл - мозок

Книжки чи психолог?

«Я сам знаю в чому проблема. Я перечитав море книжок по психології, дивлюсь канали психологів на youtube, все розумію»… але жодних реальних змін роками. Ставте лайки і триймайте секретик. 🍀💛✔

Чому?

Інформація, яку ви читаєте в статтях, допоможе усвідомити, наприклад, що у вас депресія. А як її подолати? Скільки таких питань на «Людоньки порадьте» і людоньки радять: випий коньяку, іди на роботу, займися сексом, з’їш тортик… Думаєте дієво? Хіба для додаткових проблем.

Проте, люди, які приходять в терапію, відчувають значні зміни у своїй особистості, стосунках, у житті. Адже, для вирішення труднощів, усвідомлення – це перша сходинка, а друга – розбиратися у собі, міняти мислення, змінювати поведінку, експериментувати, робити конкретні кроки.

Саме такий супровід, як психолог, я даю. Щоб ви могли мені довіряти, розказати найпотаємніші думки і болі і мали підтримку, прийняття. Щоб ви дозволили собі плакати, злитись, разом зі мною розібратись у своїх розчаруваннях, травмуючих подіях і… жити далі.

Я розглядаю свою роль – як коуча, наставника чи тренера, який веде і вчить вас бути самому собі психотерапевтом. Моя відповідальність давати вам підтримку і корекцію через конкретні інструменти, ваша відповідальність – брати їх, пробувати, впроваджувати у своє життя.

Звичайно, величезну роль відіграє ваша включеність і готовність співпрацювати. Адже, 50 хвилин в тиждень кардинально не змінять ваші реакції, сформовані попередніми роками.

Терапія має бути 24/7 через самостійну роботу (я все пояснюю). Щоб, коли ми закінчимо, ви могли дати собі ради без мене, мали ті інструменти, яких не знають «Людоньки порадьте» і не навчитесь у книжках чи youtube.

Хто задумувався над тим, щоб пройти психотерапію? Ставте плюсики в коментарях. Якщо ж ви вже маєте досвід спілкування з психологом – напишіть 10 або розкажіть, за бажанням. 🔹Якщо маєте питання – пишіть тут чи в дірект, відповім.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору
Догори