Психолог онлайн

Консультація психолога онлайн 

Допоможу впоратися з різними запитами. Якщо у вас депресія, підвищена тривожність, низька самооцінка, труднощі з самореалізацією або у стосунках, то на зустрічах онлайн з психотерапевтом навчитеся вибудовувати комфортне спілкування з партнером, сім’єю, друзями, колегами.

Подолаєте тривогу й зрозумієте її причини. Навчитеся давати собі раду у стресовій ситуації. Зможете знайти себе, щоб розуміти й втілювати власні бажання.

Психолог Оксана Матвісів
онлайн сеанс із психологом

Психолог онлайн: вихід є завжди

Ми обов’язково впораємось з тими труднощами, які трапляються на вашому шляху і заважають насолоджуватися життям!

Для зустрічі з психотерапевтом онлайн не потрібно витрачати час на дорогу. Достатньо виділити час для того, щоб вас ніхто не відволікав і ми могли спокійно спілкуватись та добрий інтернет для відео-зв’язку.

Онлайн психолог: це зручно

Психологічну консультацію можна проводити не тільки офлайн, а й за допомогою інтернет-зв’язку. Психолог по Zoom, Skype чи інших месенджерах сьогодні стало вже звичною практикою. На консультації онлайн психолога є можливість вирішити практично ті ж питання, що й на очній зустрічі.

Консультація психолога онлайн – прекрасна альтернатива очній сесії. Це може бути зручно для тих, хто знаходиться далеко від психолога, але не має можливості звернутися очно.

психолог онлайн

Онлайн психотерапевт: переваги

Професійна консультація психолога онлайн – найкращий вихід, коли у вас немає фізичної можливості доїхати, наприклад, з іншої країни або ви прихворіли, знаходитеся у відпустці або недостатньо часу для доїзду на очну консультацію. 

Консультація психотерапевта онлайн має дуже багато переваг. Наприклад, ви перебуваєте в терапії – це можливість продовжувати консультації психолога онлайн українською без перерви, коли контакт встановлений. Якщо ж ви тільки збираєтеся прийти на консультацію і ще не знайомі, віртуальне спілкування надасть вам уявлення про мене, як фахівця. Ви зможете відчути чи вам комфортно зі мною і чи хочете продовжувати консультації психолога онлайн чи, все ж таки, надасте перевагу очним зустрічам. 

Консультація психолога онлайн: прийнятний формат 

Під час психологічної допомоги клієнт може знаходитися будь-де. Головне, щоб навколо було спокійно, й ніхто не заважав спілкуванню з психологом онлайн. До мене звертаються українці, які мешкають у таких міста, як Прага, Париж, Мілан, Неаполь, Рим, Ліон, Лісабон, Порту та інші.

  • Анонімність – щоб залишатися інкогніто, клієнт може на консультації психолога онлайн не називати своє прізвище. Розмовляючи анонімно, деяким простіше розповідати про себе.
  • Конфіденційність – консультація психолога онлайн українською можлива у форматі відеоконференції. Ви можете бути впевнені, що інформація, яку ви озвучуєте на сесії, залишиться тільки між нами.
  • Економія часу – відпадає необхідність витрачати час на дорогу.
  • Стабільність – ви маєте можливість отримати допомогу психотерапевта онлайн, коли це необхідно: під час хвороби, карантину, відрядження, або пройти психотерапію у Варшаві, Кракові, Ополе, в інших ситуаціях, коли не можете бути присутні фізично в кабінеті психолога.

Психотерапевт онлайн: які питання можна вирішити?

В принципі, всі ті ж самі питання, що й на очній сесії. Виняток становлять лише певні психотерапевтичні техніки, які вимагають особистої участі. Їх не так багато. Завдяки консультуванню онлайн, психотерапевт допомагає розібратися з будь-якими питаннями у взаєминах з близькими, проблемами зі злістю, образами, тривогою, низькою самооцінкою. 

Психолог онлайн українською

Зазвичай, проводжу консультації психолога онлайн українською по відео зв’язку у Viber, Skype. В атмосфері довіри й конфіденційності допоможу:

  • Впоратися з тривогою, стресом та іншими негативними емоційними станами. 
  • Побудувати гармонійні стосунки з оточенням.
  • Розробити план особистого та професійного розвитку.

Можна проводити консультацію психолога онлайн українською по відеозв’язку. Звертайтеся до психолога, не відкладайте на потім те, що можна зробити вже зараз. Міняйте своє життя на краще саме зараз!

Як записатись на консультацію психолога?

Залишити заявку

Зателефонуйте за вказаним на сайті номером, або залиште заявку через контактну форму.

Призначення консультації

Психолог вам перетелефонує. Ми узгодимо час консультації - у кабінеті чи по відео-зв'язку.

Крок до змін

Прийдіть на прийом та почніть зміни у вашому житті. Не зволікайте та дійте!

З радістю застосую весь свій досвід та професіоналізм для вирішення вашого запиту! Я впевнена, що ви народжені для життя у щасті! Якщо у вас це не так, якщо ви заплуталися, не бачите виходу, втратили віру у себе, в партнера, в стосунки – телефонуйте, я вам допоможу отримати бажане!
Оксана Матвісів
Оксана Матвісів
Прокрутити вгору
Догори