Підлітковий психолог - Львів

Психолог для підлітків

Часто підлітки стикаються з різноманітними випробуваннями, ситуаціями, труднощами у стосунках, які батьки не знають як вирішити, з якої сторони підступити. Також, діти можуть приховувати свій стан, щоб не обтяжувати батьків, через страх, що їх сваритимуть чи недовіру. В таких випадках допоможе хороший підлітковий психолог у Львові.

Психолог Оксана Матвісів
підлітки

Причини звернення:

  • Необґрунтовані спалахи агресії, дратівливість.
  • Труднощі у спілкуванні, сором’язливість.
  • Небажання вчитися, погіршення пам’яті та уваги.
  • Проблеми з адаптацією в новому колективі.
  • Депресія у підлітків, підвищена тривожність, фобії, ОКР.
  • Складна адаптація до змін у сім’ї (розлучення, народження ще одної дитини, переїзд, перехід в іншу школу…).
  • Шкідливі звички.
  • Селфхарм, суїцидальні думки.
  • Низька самооцінка у підлітка, невпевненість у собі.
  • Булінг у школі.

Підлітковий психолог у Львові

Підлітковий психолог вибудовує місток між батьками й дитиною, щоб відновити взаєморозуміння, довіру, налагодити добру комунікацію. Щоб ваша дитина спокійно могла прийти до вас і розраховувати, що ви на її стороні, що ви любите її і ніколи не залишите. 

На наших сесіях підліток навчиться правильно сприймати оточення й вирішувати конфліктні ситуації. Психолог допоможе своєчасно скоригувати психоемоційний стан підлітка, подолати всі страхи і тривоги.

психолог для підлітків

Сигнали для тривоги

Якщо підліток часто є сумним, тривожиться, злиться, плаче, не хоче ходити в школу чи вчитись, виконувати свої домашні обов’язки, уникає спілкування з однолітками, закритий від батьків, “нічого не хоче і нічого не може” – це яскравий сигнал, що з цим потрібно щось робити. Для батьків це ознаки, які дають розуміння, що найважливіші психічні потреби дитини є незадоволені. Підліток не має почуття безпеки, впевненості, щастя, які є фундаментом для психічного здоров’я й впливатимуть на побудову стосунків і кар’єри у дорослому житті. 

У таких випадках батькам потрібно звернутися по допомогу до підліткового психолога. Не варто чекати, коли погіршення стану призведе до гірких наслідків, краще вчасно запобігти цьому. Кваліфікований підлітковий психолог у м. Львів допоможе підлітку зрозуміти мотиви своїх вчинків, навчить вільно висловлювати думки, налагодити спілкування й взаєморозуміння з оточенням, відстоювати себе і свої межі. 

Ми навчимось навиків емоційної регуляції, соціальних навиків, техніки вирішення проблем та багато іншого. А батьки отримають інформацію в який спосіб вони можуть задовільнити базові психічні потреби своєї дитини, що є основою здорової, успішної, щасливої особистості. 

Підлітковий психолог: корекція поведінки 

Якщо поведінка підлітка хвилює вас, викликає постійні проблеми у навчанні або конфлікти у сім’ї, важливо вчасно отримати допомогу підліткового психолога у Львові. Агресивна, імпульсивна або небезпечна поведінка може бути викликана тривогою, психологічною травмою, розчаруванням від невиявленої проблеми, депресією у підлітків.

Виявивши причини, підлітковий психолог підбере ефективні методи психологічної корекції, які допоможуть підлітку справитися зі своїми емоціями та змінити поведінку. Будьте чуйними, беріть до уваги емоційний стан, слова, які говорить вам дитина та своєчасно звертайтесь на консультацію. Підлітковий психолог зможе максимально швидко діагностувати й скоригувати поведінкові порушення, внести позитивні зміни у життя підлітка. 

Якщо вам потрібен підлітковий психолог у м. Львів, то телефонуйте або пишіть, домовимось про зустріч.

Як записатись на консультацію психолога?

Залишити заявку

Зателефонуйте за вказаним на сайті номером, або залиште заявку через контактну форму.

Призначення консультації

Психолог вам перетелефонує. Ми узгодимо час консультації - у кабінеті чи по відео-зв'язку.

Крок до змін

Прийдіть на прийом та почніть зміни у вашому житті. Не зволікайте та дійте!

З радістю застосую весь свій досвід та професіоналізм для вирішення вашого запиту! Я впевнена, що ви народжені для життя у щасті! Якщо у вас це не так, якщо ви заплуталися, не бачите виходу, втратили віру у себе, в партнера, в стосунки – телефонуйте, я вам допоможу отримати бажане!
Оксана Матвісів
Оксана Матвісів
Прокрутити вгору
Догори