Відгуки моїх клієнтів

Ю, 32 роки, Львів (разова консультація)

Зверталась до психолога через труднощі з чоловіком після АТО.

Хочу відзначити делікатність, уважність, результативність.

Дуже задоволена консультацією. Мені допомогли подивитися на проблему так, як я ніколи не здогадувалася. Відповіді прийшли самі! Зі спеціалістом так добре виходити з глухого кута! 

Ви дуже класна! Дякую за можливість поспілкуватися зі спеціалістом! Це такий внесок в наші життя!

Ж 38р, Львів

3верталися до Оксани Матвісів, тому що у доньки 13 років анорексія. Пройшли курс психотерапії.

Хочу відзначити толерантне і дбайливе ставлення до проблеми підлітка, доступне роз’яснення проблеми батькам, інформативний супровід поза сеансами.

Наш результат: стабілізація психологічного стану, + на вагах, зміцнення стосунків. Отримали багато відповідей на запитання. Однозначно рекомендую п. Матвісів Оксану як найкращого фахівця!

В., Підприємець, 40 р., м. Львів

Витягнула мене з серйозної депресії. Звернувся до психолога у Львові – Оксани за рекомендацією друзів. Дуже вдячний їй, як професіоналу у своїй справі. Приємна в спілкуванні і, як спеціаліст, знає що робить. РЕКОМЕНДУЮ.

Я.М, підприємець, Чехія

Наш психолог, пані Оксана, дуже швидко знайшла підхід до дочки. Звернутися до неї нас змусило те, що дочка 14 р. захворіла на анорексію. З особливостей хочу відзначити висококваліфікованість. Пані Оксана добре знає свою справу. Це було видно з першого уроку. В результаті, змінили погляд дочки на життя в позитивному напрямку. Ми неймовірно щасливі, що познайомилися з пані Оксаною.

Л.Н., Львов

Чувствовала сильный дефицит ресурса для выживания в материнстве. Решила, что психолог может помочь найти этот ресурс.

Хочу отметить объективный взгляд со стороны, поддержка и принятие, глубокое понимание происходящих процессов.

Ваші враження і результат? Чи отримали ви відповіді на свої запитання? Чи рекомендуватимете іншим при потребі? 

А что? Так можно было? 😂 ))) Уровень моей психологической культуры вырос, появилось больше самопринятия, уверенности в себе, смелости и сил что-то менять. Понимание, как со мной можно, а как нельзя – осознание личных границ. Умение самостоятельно себя поддежать и понять что происходит, видеть верное направление. Спасибо ❤️

Н., Львів

Вирішила звернутися на консультацію психолога тому що важко справлятися з життям.

Важливими були надійність, конфіденційність, віра. Враження отримала позитивні, міняю своє мислення

О.В 35 р. медсестра, м Луцьк

Звертались до психолога Оксани Матвісів за рекомендацією лікаря, тому що дочка захворіла на анорексію. Хороший спеціаліст. Отримали відповіді на свої запитання. Рекомендую!

К.І., 17, студент, Львів

На консультацію до психолога звернулась через проблеми з харчовою поведінкою.

Оксана дуже допомогла, відчувалась доброзичливість та надійність.Результати позитивні.

П.І., Львів

Звертались до Оксани через підвищений емоційний стан, тривогу. Хочу відзначити високу кваліфікованість, доброзичливість, чуйність, об’єктивність, організованість. Результат хороший. Я обов’язково буду рекомендувати іншим при потребі.

А.Ю., 12р, Львів

Пані Оксана була першою людиною, якій я повністю довірилась. Так сталося, що через сімейні проблеми я мусіла звернутися по допомогу до психолога. Пані Оксана мене завжди вислуховувала. Вона була першою людиною, якій я повністю довірилась. Допомагала мені в найскладніших ситуаціях. Якщо будуть проблеми у друзів, буду рекомендувати Оксану. Кращого психолога я ще не зустрічала.

Анастасія, 27 р., Київ

Созрела к консультации психолога и все прошло отлично. У Оксаны есть умение слышать и четко определять волнующие вопросы + доверительная составляющая. Впечатление положительное, вижу над чем работать! И, безусловно, зарекомендую друзьям. Благодарю!

Л.В. 39 років не працюю, Київ (разова онлайн консультація)

На консультацію психолога онлайн звернулась через панічні атаки. Під час розмови отримала конкретні пояснення про свій стан, доброзичливе ставлення. Задоволена консультацією, рекомендую!

А.В., Львів

На курс психотерапії у психолога звернулась, тому що з’явились проблеми, які не могла вирішити самостійно. В процесі співпраці була турбота, допомога та розуміння потреб.

Результат перевершив всі мої очікування! Я не була наскільки впевнена, в можливості вирішення питань. Спочатку взагалі нерозуміння, що і чому зі мною відбувається. Після першого сеансу стало легше, мене це й правда здивувало. Найголовніше в роботі з Вами – це те, що Ви чудово вмієте слухати, чути та розумієте, коли потрібно задати додаткове питання, а коли просто разом помовчати. Ви допомогли зрозуміти, що емоції – це важливо, а про почуття можна не лише говорити, але й показувати їх. Під час нашої терапії деякі питання стали просто неактуальними, зникли швидше, ніж я думала. Те, що роками не давало нормально жити, те, що боліло, ми змогли подолати. Після сеансів – я відчувала легкість і сміливість. Ви даєте неймовірну підтримку, турботу, ніби Ви не лікар, а друг, який знає так давно! Дякую, за те, що стосунки у сім’ї покращились, хоч це не було темою, над якою ми працювали. Дякую, що не заперечували будь-яких моїх думок, а допомагали шукати на них ті відповіді, які потрібні саме мені. Дякую за чітке розуміння саме моїх потреб. Дякую Вам, моя швидка допомога і просто найкращий психотерапевт! Рекомендую!

Частіше пийте каву чи чайок! І пам’ятайте, одна людина в світі точно подякує за Вас Богу!

Діана, Львів

Вирішили звернутися до психолога Оксани Матвісів через труднощі підліткового віку. Отримали добре розуміння, співпрацю та вільне спілкування. Дуже вдячні за консультації! Рекомендуємо! )

Б., 18р, Івано-Франківськ, студентка УКУ, 1 курс програми "Психологія" (відгук про лекцію по РХП).

1) інформація про особливості роботи була подана структуровано 2) але водночас цікаво, з життєвими прикладами 3) були надані розгорнуті відповіді на всі мої питання

Враження позитивні. Рекомендую! Дякую за співпрацю і передачу Вашого знання і досвіду!

С., Львів, студентка УКУ, 1 курс програми "Психологія" (відгук про лекцію по РХП)

Інтерактивний формат подання, доступне пояснення, приємне спілкування). Я отримала відповіді на важливі для мене питання стосовно роботи психолога у сфері РХП, а також підкріпила правдивість деяких попередньо сформованих суджень. Це додало впевненості та мотивувало до подальшої праці. Рекомендую!

Хотілося б поспілкуватися у більш сприятливих умовах та мати на це більше часу, потенційно офлайн.

Ф.А., 17 років, студентка, Львів

Звернулась на консультації психолога Оксани Матвісів, тому що турбували симптоми РХП та низької самооцінки

Під час співпраці була комфортна атмосфера проведення сеансів. Надзвичайно приємний та кваліфікований спеціаліст, уважний підхід до клієнта.

Обов‘язково рекомендуватиму іншим, оскільки відкрила себе з іншої сторони, дізналася багато нової інформації та отримала допомогу для вирішення моїх проблем.

Т., власник виробництва, Львів

Пройшла курс когнітивно-поведінкової терапії з психологом Оксаною Матвісів, тому що думала, що у мене РХП.

Важливими критеріями для мене були чіткість, структурованість, результативність. Враження від роботи з психологом найкращі. Жити стало легше. Найважливіше, що пані Оксана – справжній професіонал! Наскільки правильно були розставлені пріоритети в роботі – ніякої “водички”, все по справі. В нас налагодився чудовий конект з першої консультації. Дякую за те, що вдихнули в мене життя! Радитиму і іншим.

ФОП, Львів

Брали консультації психолога у Львові, тому що дитина захворіла на анорексію. Лікар — це товариш, якому можна довіряти, з яким можна знайти відповіді на всі питання. Проблема, з якою я звернулась, вирішилась позитивно. Дякую пані Оксані! Рекомендую!

К, 15 років, Львів

Зверталась до психолога через ОКР.  Хочу відзначити швидкий ефект терапії, розуміння послідовності своїх дій, розуміння причин та наслідків проблеми. Враження позитивні, отримала відповіді на свої питання, рекомендую.

М.А., студентка, Львів

Пройшла курс когнітивно-поведінкової психотерапії з психологом Оксаною Матвісів через РХП.

В мене було компульсивне переїдання, отримувала позитивні емоції в більшості лише від їжі, а після прийому їжі відчувала провину; різкі зміни настрою; нестійка самооцінка; не могла деколи вийти з хати через невпевненість; займалася фізичними вправами і постійно ходила, щоб спалити калорії, бо, не дай Бо,г я поправлюся – з такими проблемами я прийшла на першу консультацію, але вже на другому занятті зрозуміла, що перелік проблем набагато більший.

Хочу відзначити

  1. Реакція на мої історії, слова та переживання. Мені було важливо щоб була якась реакція, оскільки психолог, до якого я зверталася раніше, не показував емоцій і мені здавалося, що можливо у мене і нема проблем. 2. Легкість в спілкуванні. Я могла сказати все що приходить в голову, без роздумів, не стидаючись що це, щось не зовсім хороше. 3. Професіоналізм психолога. Йдучи до психолога, я думала що мені треба якось позбутися компульсивного переїдання і тоді все буде добре в моєму житті, але вже на 2-3 прийомі я зрозуміла що це далеко не єдина проблема. Я почала згадувати давно забуті речі , які мене колись дуже ранили, проживала їх знову, розказувала психологу і відчувала підтримку та щире бажання допомогти. Завдяки Оксані Матвісів я дізналася багато нового про себе.

Результат мене вражає, я не знаю і не розумію як це працює, але моє життя змінилося. 1. Я позбулася на 99% компульсивного переїдання. Перестала підраховувати калорії в голові та забороняти собі їсти ту чи іншу їжу, яку мені ну дуже хочеться. 2. Я колись заставляла себе весь час щось робити, щоб бути продуктивною, а це мене дуже грузило і в мене були постійні істерики, бо не завжди мала бажання і сили щось робити, а хотіла просто полежати. Ця проблема також десь розвіялася🙂 3. Перестала находжувати кроки і ходити в зал, тільки для того щоб спалити калорій. 4. Мені подобається як я виглядаю, не зважаючи на то, чи я тільки поїла і в мене збільшився живіт, чи я проснулася спухша, але є ще над чим працювати. 5. Після передостаннього заняття, змінилися стосунки з мамою. Я перестала постійно проявляти агресію в сторону мами, без причини і коли є причина. З‘явилася легкість в спілкуванні, бажання самій прийти і щось розказати. Але все ж обняти я ще не можу. 6. Я майже перестала себе винити, якщо зробила якусь помилку, а стараюся подивитися на певну ситуацію із жартівливої точки зору і посміятися. Я в певній мірі для себе зрозуміла звідки «йде» та чи інша проблема. Отримала кваліфіковану допомогу. І точно би радила людям, які потребують допомоги. 

Мені все дуже сподобалося. Лише приємні враження. 

Величезне дякую за допомогу. Чесно кажучи я вірила, але не була впевнена, що зможу позбутися певних проблем. Мені стало легше дихати!!!

З радістю застосую весь свій досвід та професіоналізм для вирішення вашого запиту! Я впевнена, що ви народжені для життя у щасті! Якщо у вас це не так, якщо ви заплуталися, не бачите виходу, втратили віру у себе, в партнера, в стосунки – телефонуйте, я вам допоможу отримати бажане!
Оксана Матвісів
Оксана Матвісів
Прокрутити вгору
Догори