КПТ терапія у Львові

Психолог КПТ терапії

Психолог КПТ терапії у Львові надає підтримку і вчить критичного, здорового мислення, завдяки якому ви можете будувати своє життя по новому.

КПТ терапія у Львові – це шанс сміливо діяти, бути справжнім і не грати чужі ролі, а жити своє життя.

Когнітивно-поведінкова терапія допомагає зрозуміти в чому суть вашої проблеми і як її вирішити, досягти поставлених цілей.

Психолог Оксана Матвісів
Психолог і клієнтка - Львів

Когнітивно-поведінкова терапія

В основі роботи психолога КПТ – методика когнітивно-поведінкової терапії. КПТ має велику доказову базу щодо ефективності при лікуванні депресії, соціальної фобії та простих фобій, ОКР, ГТР, ПТСР та інших психологічних проблем.

Цей напрям психотерапії включений в сучасні протоколи лікування і підходить як для дорослих, так і для підлітків, дітей. 

Когнітивно-поведінкова терапія може проводитись індивідуально та для груп.

Психолог КПТ: когнітивно-поведінковий терапевт

Психолог, який застосовує когнітивно-поведінкову терапію – це той фахівець, який супроводжуватиме вас в боротьбі з непростими ситуаціями. 

Спочатку ми разом детально досліджуємо та аналізуємо що саме з вами відбувається. Мені важливо глибоко, з клінічним розумінням побачити причини та наслідки вашого стану.

Ми шукаємо що запустило появу тої чи іншої проблеми, як вона впливає на якість вашого життя, ставимо цілі в терапії і покроково рухаємось до них.

рука - ілюстрація мозку

Як працює когнітивно-поведінкова терапія?

На перших декількох сесіях, які є діагностичні, ви отримаєте нове розуміння своєї поведінки, подивитесь на себе під іншим кутом. Дуже часто, після написання списку проблем і цілей, з якими психолог може вам допомогти в процесі психотерапії, клієнти кажуть, що “стає легше, ніби все розкладено по полках і бардак в голові по трошки зменшується”. 

Під час когнітивно-поведінкової терапії у Львові або онлайн ви краще зрозумієте себе, отримаєте конкретні техніки, підказки, інструменти для того, щоб подолати депресію, розлади харчової поведінки чи соціальну фобію, ОКР… Ціль КПТ терапії не тільки подолати психічні розлади, а й навчити вас вміти їм запобігати у майбутньому. Щоб ви самостійно давали собі ради, справлялися зі стресами і життєвими негодами, а не були залежними від психолога. 

Когнітивно-поведінковий терапевт

Психотерапія – це покроковий рух. Ми торкаємось делікатних тем, обговорюємо те, що може боліти. Тому, на консультаціях психолога важливо отримати підтримку, прийняття та розуміння. Ви можете сміливо говорити про те, чого соромитесь або що лякає, ви можете плакати, задавати різні питання, вільно висловлювати свої думки і почуватися безпечно.

Зазвичай, консультації психолога у Львові або онлайн відбуваються один раз на тиждень (при важких станах може бути на початку по дві сесії в тиждень, а далі переходимо на один). Тривалість прийому 50 хвилин. Поміж сесіями можуть бути завдання для самостійної роботи, адже для бажаних змін 50 хвилин спільної роботи з психологом точно недостатньо. Але не лякайтесь, за це оцінки не ставлять. )) Ці завдання ведуть до поставлених вами цілей та вирішення тих проблем, з якими ви звернулись на курс когнітивно-поведінкової терапії.

Як записатись на консультацію психолога?

Залишити заявку

Зателефонуйте за вказаним на сайті номером, або залиште заявку через контактну форму.

Призначення консультації

Психолог вам перетелефонує. Ми узгодимо час консультації - у кабінеті чи по відео-зв'язку.

Крок до змін

Прийдіть на прийом та почніть зміни у вашому житті. Не зволікайте та дійте!

З радістю застосую весь свій досвід та професіоналізм для вирішення вашого запиту! Я впевнена, що ви народжені для життя у щасті! Якщо у вас це не так, якщо ви заплуталися, не бачите виходу, втратили віру у себе, в партнера, в стосунки – телефонуйте, я вам допоможу отримати бажане!
Оксана Матвісів
Оксана Матвісів
Прокрутити вгору
Догори