Лікування анорексії - Львів

Анорексія – це розлад харчової поведінки. Комплексне лікування анорексії передбачає консультації психолога КПТ. Важлива психологічна корекція сприйняття власного тіла, позбавлення від негативних думок. 

Головна ознака булімії – постійні обмеження, сильне відчуття голоду і, як наслідок, переїдання. Захворювання належить до категорії психічних розладів. Без своєчасного лікування булімія здатна призвести до сумних наслідків.

Компульсивне переїдання – неконтрольоване споживання великої кількості їжі. Дієти й вольові зусилля не допоможуть. Для лікування порушень харчової поведінки варто звернутися до психолога, який працює а напрямку когнітивно-поведінкової терапії у Львові.

Психолог Оксана Матвісів
Дівчина - анорексія - тарілка

Лікування анорексії

Нервова анорексія – психічний розлад харчової поведінки РХП, при якому підліток чи доросла особа обмежує себе в їжі, зменшує порції, відмовляється від певних продуктів або страв і, зрештою, аж до повної відмови від їжі. Все це з ціллю знизити вагу, максимально схуднути, що несе за собою ризики втрати здоров’я і життя.

Навіть при значному зниженні ваги патологічне бажання схуднути не зникає. Хворі, найчастіше дівчата у віці від 11 років, не помічають власного виснаження і переконані, що “я товста, я жирна”, хоч насправді їх вага набагато нижча від норми. При відсутності лікування анорексії, в організмі відбуваються незворотні зміни. Анорексія у підлітків та дітей може призвести до депресії та смерті.

Лікування булімії

Нервова булімія – розлад харчової поведінки, для якого характерні напади переїдання й надмірні переживання за вагу і форму тіла. Після переїдання хворий відчуває сильне почуття провини. Тому намагається «очистити» організм: приймає проносні та сечогінні засоби, штучно викликає блювоту, надто багато займається спортом. 

Хворі на булімію лікування не визнають. Всіляко приховують залежність, тому близькі або друзі можуть навіть не здогадуватися про захворювання, оскільки вага при булімії залишається в межах норми або чуть вище норми. Профілактика й лікування булімії – це допомога психолога КПТ, здоровий атмосфера в сім’ї, формування здорової самооцінки.

Дівчина - анорексія

Психолог по РХП: розлади харчової поведінки 

У лікуванні булімії, анорексії, інших розладів харчової поведінки РХП застосовується когнітивно-поведінкова терапія. Психолог КПТ у Львові спрямовує роботу на адекватні думки та емоції, пов’язані з харчуванням, сприйняттям свого тіла, співчутливе ставлення до себе, самопідтримку.

Ви навчитесь як звільнитися від безперервних самозвинувачень та думок: “Що з’їсти? Коли їсти? Що можна? Що не можна? Чи то мені не забагато? А як я піду у кафе з друзями? Для чого я це їла?”

Батьки, спостерігайте за своїми дітьми. Якщо ви зауважили, що дитина:

 • відмовляється від їжі
 • викидає їжу
 • хоче харчуватись правильно, відмовляється від певних продуктів
 • каже, що вже поїла, а ви за цілий день не бачили цього
 • втрачає вагу
 • часто втомлена, не має сил на поточні справи, навчання
 • має знижений настрій, уникає спілкування з однолітками
 • часто зважується, міряє себе сантиметровою стрічкою, тренується
 • часто закривається у ванній/туалеті
 • критикує і обзиває себе, своє тіло, говорить, що ненавидить себе
 • має перепади настрою, то плаче, то кричить і злиться
 • має суїцидальні думки

то не зволікайте, обов’язково звертайтесь на консультацію до психолога у Львові по РХП.

Аналогічна поведінка при РХП у дорослих. 

Якщо у вас чи у ваших близьких виникла необхідність лікування анорексії чи булімії у м. Львів – звертайтесь, і я радо допоможу.

Як записатись на консультацію психолога?

Залишити заявку

Зателефонуйте за вказаним на сайті номером, або залиште заявку через контактну форму.

Призначення консультації

Психолог вам перетелефонує. Ми узгодимо час консультації - у кабінеті чи по відео-зв'язку.

Крок до змін

Прийдіть на прийом та почніть зміни у вашому житті. Не зволікайте та дійте!

З радістю застосую весь свій досвід та професіоналізм для вирішення вашого запиту! Я впевнена, що ви народжені для життя у щасті! Якщо у вас це не так, якщо ви заплуталися, не бачите виходу, втратили віру у себе, в партнера, в стосунки – телефонуйте, я вам допоможу отримати бажане!
Оксана Матвісів
Оксана Матвісів
Прокрутити вгору
Догори