Моя спеціалізація

Допоможу вам позбутися комплексів, психологічних травм і тривожності, залежності у стосунках, подолати життєві кризи. У моїй спеціалізації – лікування депресії, анорексії, булімії. Також допомагаю батькам і підліткам налагодити взаєморозуміння.

Послуги психолога для вас

Когнітивно-поведінкова терапія допомагає визначити неусвідомлені мотивації. Перевести їх на свідомий рівень.

Вибудовую місток між батьками й дитиною, щоб відновити взаєморозуміння, довіру, налагодити добру комунікацію.

Допоможу вам подолати депресію. Звертайтесь, якщо у вас з’явилися симптоми – смуток, негативний настрій, почуття провини або самотності, занижена самооцінка, “все не так”, “немає заради чого жити”.

Анорексія – це розлад харчової поведінки. Лікування анорексії передбачає РХП терапію. Важлива психологічна корекція сприйняття власного тіла, позбавлення від негативних думок.

Якщо у вас депресія, тривожність, низька самооцінка, труднощі у стосунках, на зустрічах онлайн з психологом навчитеся вибудовувати комфортне спілкування з близькими.

Як записатись на консультацію психолога?

Залишити заявку

Зателефонуйте за вказаним на сайті номером, або залиште заявку через контактну форму.

Призначення консультації

Психолог вам перетелефонує. Ми узгодимо час консультації - у кабінеті чи по відео-зв'язку.

Крок до змін

Прийдіть на прийом та почніть зміни у вашому житті. Не зволікайте та дійте!

Відгуки та особисті історії

Від сеансу у психолога - до успіху

Витягнула мене з серйозної депресії. Звернувся до Оксани за рекомендацією друзів. Дуже вдячний їй, як професіоналу у своїй справі. Витягнула мене з серйозної депресії. Приємна в спілкуванні і, як спеціаліст, знає що робить. РЕКОМЕНДУЮ.
В., підприємець
40 р., м. Львів
Наш психолог, пані Оксана, дуже швидко знайшла підхід до дочки. Звернутися до неї нас змусило те, що дочка захворіла на анорексію. З особливостей хочу відзначити висококваліфікованість. Пані Оксана добре знає свою справу. Це було видно з першого уроку. В результаті, змінили погляд дочки на життя в позитивному напрямку. Ми неймовірно щасливі, що познайомилися з пані Оксаною.
Я.М.Я.
підприємець, Чехія
Пані Оксана була першою людиною, якій я повністю довірилась. Так сталося, що через сімейні проблеми я мусіла звернутися по допомогу. Пані Оксана мене завжди вислуховувала. Вона була першою людиною, якій я повністю довірилась. Допомагала мені в найскладніших ситуаціях. Якщо будуть проблеми у друзів, буду рекомендувати Оксану. Кращого психолога я ще не зустрічала.
А.Ю.
Львів
Созрела к консультации психолога и все прошло отлично. У Оксаны есть умение слышать и четко определять волнующие вопросы + доверительная составляющая. Впечатление положительное, вижу над чем работать! И, безусловно, зарекомендую друзьям. Благодарю!
Анастасія
27 р., Київ
З радістю застосую весь свій досвід та професіоналізм для вирішення вашого запиту! Я впевнена, що ви народжені для життя у щасті! Якщо у вас це не так, якщо ви заплуталися, не бачите виходу, втратили віру у себе, в партнера, в стосунки – телефонуйте, я вам допоможу отримати бажане!
Оксана Матвісів
Оксана Матвісів
Прокрутити вгору
Догори